Świeży „gracz” na rynku pożyczek: wonga.com

Świeży „gracz” na rynku pożyczek: wonga.com

Parę miesięcy temu, w największych stacjach TV pojawiać zaczęła się reklama, zupełnie nietypowa, jak na polskie realia. W reklamie tej mamy animowane osoby, a konkretnie kobiety, co więcej, są to kobiety z lekko rosyjskim akcentem (co zapewne jest powodem niedużej wiedzy na temat naszego kraju) rekomendują skorzystanie z usług firmy finansowej, w której wszystko jest proste i podane w klarowny sposób, nic nie jest ukryte. Co ciekawe, kobiety te są już naprawdę dojrzałe, żeby nie powiedzieć stare, co delikatnie mówiąc gryzie się z tym, co oglądamy na co dzień, czyli z wizją pięknych, młodych i majętnych osób.

f05

Nie ma jednak sensu dywagować nad spotem bo oferta wonga.com została przyjęta w Polsce naprawdę dobrze. Dziś wymieniamy ją razem z innymi znanymi firmami, a przecież jeszcze jakiś czas temu nikt o „wonga.com” nie słyszał. Propozycja firmy jednak jest na tyle okazyjna, że należy o niej wspomnieć kilka rzeczy. Z pewnością rekomendacją dla firmy będzie to, że wonga działalność rozpoczęła w roku 2007 w Anglii, a dziś po sześciu latach, jej oferta udostępniona jest już na terenie trzech kontynentów!!! Spowodowane jest to między innymi jasnymi warunkami nakreślonymi w umowie. Często jest to również zaznaczane w spotach telewizyjnych (przejrzystość oferty).

Kwoty pożyczek są jak to w przypadku pożyczek bywa- nieduże, max możemy dostać 750 złotych. Co z oprocentowaniem? Dla porównania, najpopularniejszej wysokości pożyczka, na 500 zł, kosztuje nas niecałe 590, taką informację możemy odszukać na stronie głównej serwisu. Wypada w tym miejscu zaznaczyć, że jest to strona naprawdę intuicyjna. Jest łatwa w obsłudze do tego stopnia, że z łatwością będą poruszać się po niej nawet mniej zaawansowani internauci. Od momentu znalezienia się na stronie do wysłania wniosku mamy zaledwie parę kliknięć myszką. Z resztą najlepiej sprawdzić samemu stronę, aby zobaczyć jak to w rzeczywistości wygląda. Przy okazji warto zarekomendować jeszcze jeden serwis, na którym możemy odnaleźć wiele pomocnych wiadomości, nie tylko związanych z wonga.com, ale i dotyczących szeregu innych firm finansowych. Na łamach strony zamieszczona są rankingi i kompleksowe analizy najpopularniejszych pożyczkodawców. Opłaca się sprawdzić serwis: http://pozyczkiprzezinternetbezzasw.pl.