Szybka pożyczka pozabankowa w SKOKU – „Zauważona czy niezauważona” przez pożyczkobiorców?

Szybka pożyczka pozabankowa w SKOKU – „Zauważona czy niezauważona” przez pożyczkobiorców?

Od początku grudnia 2012 „liczba” pożyczonych przez Nas pieniędzy w bankach, prawie nie wzrosła! Popyt na pożyczki bankowe, nie zwiększa się, a na pożyczki pozabankowe, owszem! Dlaczego coraz rzadziej składamy wnioski o pożyczkę w banku? A częściej nie w banku? Czy to prawda, że „wszystkie” pożyczki (nie tylko hipoteczne!) są mniej dostępne? Prawda! Nie pożyczamy pieniędzy „systematyczne”, ponieważ : Sytuacja gospodarcza w Naszym kraju nie poprawia się!

W styczniu 2013 roku w banku pożyczyliśmy tylko miliard złotych! Dlaczego Polacy „unikają” szybka pożyczka skok pożyczek bankowych, a pożyczek niebankowych, nie? Nim odpowiemy na to pytanie, „zaprosimy Cię do obejrzenia” poniższych statystyk : Z danych przedstawionych przez NBP (Narodowy Bank Polski) wynika, że : W 2007 roku ilość wniosków o kredyty/ pożyczki powiększyła się o ponad 40 procent! W 2012 zaledwie o 3,2%! „Odwracamy się” od pożyczek w banku ponieważ : Banki drastycznie (w opinii „lojalnych i nielojalnych” klientów) zaostrzyły kryteria przyznawania kredytów! A np. SKOKI, NIE! Ci pożyczkobiorcy/ kredytobiorcy, którzy spostrzegli szybkie pożyczki pozabankowe w Kasie Stefczyka, zaobserwują w napisanym przez Nas artykule wszystkie jej „właściwości”!

Opisywana pożyczka nie w banku, to pożyczka „udostępniona” dla każdego członka Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo – Kredytowej i właściciela dowodu osobistego (Sprawdź! Czy Twój dowód osobisty nie utracił ważności!). To również pożyczka bez zaświadczeń o dochodach! „Oświadcz o swoich zarobkach sam”! I wypełnij oświadczenie o dochodach!

Kwota pożyczki chwilówki (osiągalnej dla każdego pożyczkobiorcy, już po kilku chwilach!) to nawet 3000 złotych! Zaś czas na spłatę, to aż 10 lat!

Co zrobić żeby” otrzymać pożyczkę w Spółdzielczej Kasie Oszczędnościowo – Kredytowej:

Każdy SKOK oferuje Nam pożyczkobiorcom : „Oszczędzającym swój czas na każdym kroku”, pożyczki od ręki, czyli pożyczki, na wypłatę których nie oczekujemy dłużej, niż jedną dobę!

  1. Wstąp na moment do najbliższej placówki SKOK – u i uzupełnij wniosek o szybką pożyczkę nie w banku!
  2. Poczekaj „na zatwierdzenie ” Twojego wniosku!
  3. I odbierz pieniądze!

Koszt bardzo długiej i bardzo szybkiej pożyczki w Spółdzielczej Kasie Oszczędnościowo – Kredytowej! Przed napisaniem całego artykuły i „cennika” Nasi eksperci (od pożyczek pozabankowych!) skontaktowali się z przedstawicielami Kasy Stefczyka i „zapytali o szczegóły oferty”! Oto cennik :

Kwota pożyczki : 3000 złotych
Czas na spłatę pożyczki : 5 lat czyli 60 miesięcy
Raty : raty równe

Rata pożyczki (płatna raz w miesiącu!) : 63 złote 75 groszy

Oprocentowanie nominalne pożyczki : 10% a więc 300 złotych
Prowizja za przyznanie pożyczki : 9% = 270 złotych
Opłata przygotowawcza : 20 złotych
RRSO – Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania pożyczki : 15.49%
Całkowity koszt pożyczki : 1114 złotych 65 groszy
Całkowita kwota do spłaty pożyczki : 4114 złotych 65 groszy